Kupno Gitary

KUPNO GITARY

Jak wiadomo istnieją cztery rodzaje gitar:

- gitara basowa

- gitara elektryczna

- gitara akustyczna

- gitara klasyczna

Przed pójściem do sklepu muzycznego należy zastanowić nad rodzajem gitary i ceną. Jeżeli jesteśmy początkującymy muzykami warto abyśmy zasięgneli rady doświatczonego gitarzysty i udali się wraz z nim do sklepu, aby nie dokonać złego wyboru.
Musimy sobie uświadomić także po co nam jest gitara. Jeżeli tylko czasem na ognisko to najlepiej kupić taniego klasyka, aby nie być próżnym. Będąc w sklepie nie śpieszmy sięz wyborem. Przed zakupem mamy prawo przetestować instrument. Jeśli chodzi o gitare elektryczną przy zakupie należy zwracać uwage na:
- potencjometry ( nie mogą trzeszczeć)
- dobre wykonanie ( żadnych wystających progów, prosty gryf)
- brzmienie

Każda gitara ma obowiązek stroić we wszystkich pozycjach i na wszystkich progach jeżeli tak nie jest oddajmy gitare sprzedawcy niech sam na niej gra.Giatara musi sie nam podobać i brzmieć. Jeśli jest z nami doświatczony gitarzysta słuchajmy także jego dorad, a napewno nie kupimy bubla. Do gitary elektrycznej / basowe trzeba mieć także wzmacniacz gitarowy. Jeśli mamy używać go jedynie w domu w zupełnośći wystarczy nam nawed 10W wzmacniacz. Jeśli gramy w jakimś zespole wypada mieć 100W ++ . W droższych pietach mamy naturalnie pętle efektów i dobry przester. Jeśli mamy 10W warto zaopatrzyć się w multiefekt.

Życzymy wszystkim udanych zakupów!

 
Chwyty na gitare

Logowanie

Nawigacja

Nowi użytkownicy

  • Knomada
  • Житомир ремонт ...
  • Thomasrag
  • Josephimart
  • SuzanneWet

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.